Interneto svetainių kūrimas
tel. 8 677 8 4455
el.p.
info@proweb.lt

 
Švenčiame 18 metų jubiliejųInterneto svetainių kūrimasInterneto svetainių optimizavimas

Švenčiame 18 metų jubiliejų

UAB "Informacijos linijai" jau 18 metų. Sveikiname visus mūsų klientus.

Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas, SEO paslaugos, interneto svetainių optimizavimas, Interneto svetainių priežiūra, interneto svetainių SEO, Interneto svetainiu atnaujinimas

Interneto svetainių optimizavimas

SEO paslaugos, interneto svetainių optimizavimas, Interneto svetainių priežiūra, interneto svetainių SEO, Interneto svetainiu atnaujinimas

Interneto svetainių kūrimas

Informacijos linija, UAB 1997-2015 m. Interneto svetainių kūrimas;  El. parduotuvių kūrimas; Prekių katalogų kūrimas; Tinklapių kūrimas; Tinklapių lankomumo statistikos; Interneto svetainių priežiūra; Interneto svetainių atnaujinimas; Interneto sistemos; Interneto svetainių dizainas.

Sukurtų interneto svetainių pavyzdžiai

  Interneto svetainių kūrimas molėtai  Interneto svetainių kūrimas utenaInterneto svetainių kūrimas kretingaInterneto svetainių kūrimas panevėžysInterneto svetainių kūrimas palangaInterneto svetainių kūrimas airija

Interneto svetainių kūrimas kaunasInterneto svetainių kūrimas panevėžysInterneto svetainiu kurimas anyksciaiInterneto svetainiu kurimas vilniusInterneto svetainiu kurimas panevezysInterneto svetainiu kurimas panevezys
 

Visos sukurtos interneto svetainės

Klauskite

Nemokama konsultacija telefonu 8 677 8 4455

Interneto svetainių optimizavimas

dukranosgrupe.lt interneto svetainės optimizavimas

seo paslaugos interneto svetainių optimizavimasAtliekamas internetinio tinklalapio optimizavimas www.google.lt   paieškai Lietuvoje.
Sukurta interneto nauja svetainė, labiau pritaikyta google.lt paieškai nei senoji, atliekami kiti svetainės optimizavimo darbai.

Tikslinė svetainės lankytojų grupė Lietuva. http://dukranosgrupe.lt SEO paslaugos tikslas  pagal raktinius žodžius paieškoje svetainę pakelti į TOP 1

Seo paslaugos - Kiti interneto svetainių optimizavimo pavyzdžiai

Grafike seo paslaugos rezultatai (svetainės http://dukranosgrupe.lt optimizavimas atliekamas, seo rezultatai ne galutiniai).
Vertikaliai - interneto svetainės padėtis paieškoje pagal raktinius žodžius.
Horizontaliai - datos kada fiksuojamas seo rezultatas.

Pavarų grandinės, sustiprintos pavarų grandinės
Konvejerinės grandinės
Reduktoriai
Velenų movos
Wrapflex velenų movos
Guoliavietės

Svetainės optimizavimas (SEO paslaugos) dukranosgrupe.lt2014.10.122014.12.162015.04.292015.05.072015.05.122015.05.252015.06.032015.06.072015.06.212015.06.292015.07.072015.07.272015.08.28
Pavarų grandinės85644443243323
Konvejerinės grandinės61644433221111
Grandinės48261620212297
Modulinės juostos105533333311111
Velenų movos1853929181555565441
Elastinės movos72733333233342
Metaliniai sietai1453040381094443345
Sietai125181498886677189
Motoreduktoriai73111111965555559
Reduktoriai166578244373735191911121615
Ritinėliai64832222221111
Guoliavietės103141111563333333
Žvaigždutės grandinėms2451409514544453331

Seo paslaugos manandvanlondonuk.co.uk

SEO paslaugosInterneto svetainės optimizavimas www.google.co.uk  paieškai Londone.

Tikslinė svetainės lankytojų grupė Londonas, Anglija. www.manandvanlondonuk.co.uk   
SEO paslaugos tikslas  pagal raktinius žodžius paieškoje svetainę pakelti į TOP10

man and van London man and van SW18 Wandsworth man and van SW4 Clapham man and van SW15 Putney man and van SW19 Wimbledon man and van SW16 Streatham man and van SW17 Tooting man and van SW12 Balham man and van Croydon

keywords/raktiniai2014-10-082014-12-042014-12-082015-02-202015.05.072015.09.01
man and van London362922141732
man and van SW18 Wandsworth10073225
man and van SW4 Clapham10087549
man and van SW15 Putney100111491010
man and van SW19 Wimbledon110118757
man and van SW16 Streatham12074645
man and van SW17 Tooting13098696
man and van SW12 Balham1401010952
man and van Croydon1703335243421

Klauskite

Interneto svetainių priežiūra 365/12/24

Interneto naujienos

Nacionalinė 2015 m. Saugesnio interneto dienos konferencija: įveikti grėsmes internete padės kartų dialogas.

2015.02.19

Kasmet vasario antrą antradienį pasaulyje minima Saugesnio interneto diena. Lietuvoje ši šventė inicijuojama Saugesnio interneto centro (SIC LT), kurio veikla yra finansuojama Europos Komisijos programos „Saugesnis internetas“. Šių metų vasario 10 d. Lietuvos edukologijos universitete vyko nacionalinė konferencija „Saugesnio interneto centro veiklos iššūkiai ir rezultatai“, skirta mokytojams, socialiniams pedagogams, mokyklų psichologams, švietimo įstaigų vadovams, organizacijoms, dirbančioms su mokyklomis. Konferencijoje buvo pristatyta Saugesnio interneto projekto partnerių veikla, aptarti Saugaus interneto tyrimo, vykdyto Švietimo informacinių technologijų centro, rezultatai.

Saugesnio interneto diena 2015 – „Kurkime geresnį internetą kartu!“

2015.02.02

2015 m. vasario 10 d. „Saugesnio interneto savaitės“ (vasario 9–14 d.) metu, jau 12-ąjį kartą daugelyje pasaulio šalių bus minima Saugesnio interneto diena.

Ši diena skirta atkreipti visuomenės dėmesį į saugesnio interneto programą, kurios tikslas – skatinti saugesnį, ypač vaikų, naudojimąsi internetu ir naujomis jo technologijomis, apsaugoti vaikus, kovojant su neteisėtu ir žalingu interneto turiniu bei elgesiu.

Šių metų šūkis – „Kurkime geresnį internetą kartu!“

Kaip ir praėjusiais metais, asociacija „Langas į ateitį“ kviečia bibliotekas vasario 9–14 dienomis prisijungti prie šios naudingos iniciatyvos padedant savo bendruomenei jaustis saugesniais internetinėje erdvėje bei kasdienes bibliotekos veiklas paįvairinti veiklomis, kurios atkreipia tiek jaunų, tiek suaugusių žmonių dėmesį į šią aktualią saugumo internete temą.

Saugesnio interneto dienos iniciatyva kyla projekto „Saugesnis internetas“ rėmuose, kurio tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į žalingą informaciją ir elgesį internete; skatinti saugesnį, ypač vaikų, naudojimąsi internetu ir naujomis technologijomis, suteikti visuomenei galimybę anonimiškai pranešti apie neteisėtą ar žalingą interneto turinį bei teikti pagalbą vaikams, susidūrusiems su elektroninėmis patyčiomis, žalingu turiniu ir kita nemalonia ar bauginančia patirtimi internete.

Projektą „Saugesnis Internetas LT SIC II“ („Safer Internet LT SIC II“) vykdo 4 organizacijų konsorciumas: Švietimo informacinių technologijų centras, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, asociacija „Langas į ateitį“ bei VšĮ „Vaikų linija“. Projekto partneris – TEO LT, AB.

Daugiau informacijos,  kuri gali būti naudinga organizuojant saugesnio interneto veiklas mokyklose ar bibliotekose, skirtas tiek vaikams, tiek suaugusiems – Saugesnio interneto dienos 2015 tinklalapyje